درب فرفورژه مدرن
مطلب پیشنهادی برای شما!

لنگه

قسمتی از درب است که در چهارچوب قرار می گیرد که می تواند ثابت یا متحرک باشد.

قاب

همان چهارچوب است که لنگه درب حیاط در آن قرار می گیرد که یکی از نکات مهم در ساخت  درب آهنی ساخت چهارچوب قوی و تراز بودن آن می باشد.

کتیبه

قسمتی از درب که می توان بالا و یا اطراف درب به صورت ثابت باشد.

خرید-درب-حیاط-در-تهران

خرید درب حیاط در تهران

 

دماغه

قسمتی از ناحیه درب که روی چهارچوب می خوابد.

یراق آلات

قسمتی از لوازم درب است که به منظور باز و بسته شدن درب  (قفل و لولا) به کار برده می شود.

اما موضوع دیگری که درباره ی درب می توان مورد بررسی قرار داد جهت بازو بسته شدن درب است.

مرسوم ترین نوع درب حیاط، درب لولایی است که در ساختمان های مسکونی کاربرد دارد. اما اینکه بازشوی درب فلزی حیاط شما به داخل بازشو باشد و یا بیرون باز شو به ظاهر انتخاب ساده ایست اما اگر دقت کافی در انتخاب نوع باز شوی آن نشود ممکن است در زمان باز بودن مزاحمت ایجاد کند.

معمولا درب های ورودی حیاط داخل باز شو هستند مگر اینکه فضای کافی در خانه نداشته باشیم البته انتخاب جهت بازشو درب حیاط بر میزان دید داخل در زمان باز شدن نیز تاثیر دارد و اگر برایتان مهم است که در لحظه باز بودن درب داخل ساختمان یا حیاط دیده نشود نیز باید به این موضوع اهمیت دهیم  واین امکان برای ما فراهم نباشد، در آن زمان هست که درب با جهت بیرون بازشو را پیشنهاد می کنیم.

نکات مهم در خرید درب حیاط در تهران

عوامل مختلفی در کیفیت، زیبایی و خصوصا امنیت یک درب فلزی دارای اهمیت بوده که مهم‌ترین آن‌ها به شرح ذیل می‌باشد

جنس درب حیاط

درب فلزی از جنس‌های مختلفی تهیه می‌شوند. درب‌های چوبی از جمله قدیمی‌ترین درب‌ها هستند اما با ورود فلزات به عرصه صنعت، استفاده از آهن در ساخت درب‌ها گسترش یافت؛ به گونه‌ای که امروزه اکثر ورودی ساختمان‌ها به درب‌های فلزی تجهیز می‌شوند.

خرید درب حیاط در رشت
مطلب پیشنهادی برای شما!

مقاومت در برابر عوامل طبیعی، امنیت بیشتر، دارا بودن قابلیت ماشین کاری و پیاده سازی طرح‌های مختلف بر روی فلزات از جمله مواردی است که باعث شده استفاده از فلزات در ساخت درب‌ها با اقبال بیشتری روبرو گردد. درب های تولید شرکت آهن فراز با استفاده از ورق و پوفیل های فولادی فایبریک و استاندارد تولید و به بازار عرضه می گردند. استفاده از این نوع ورق و پروفیل که با جوش CO۲ به یکدیگر متصل می گردد، باعث افزایش چشمگیر استحکام و امنیت درب می گردد.

 

خرید-درب-حیاط-در-تهران

خرید درب حیاط در تهران

 

 

پیشنهاد می کنم برای خرید درب آهنی در تهران این مقاله را مطالعه کنید.

امنیت درب حیاط

درب‌ها اولین و مهم‌ترین بخش از ساختمان‌ها و بناها در ایجاد امنیت می‌باشند که از ورود افراد متفرقه به داخل بنا جلوگیری می‌نمایند. یک درب فلزی مناسب، علاوه بر زیبایی بایستی از امنیت بالایی نیز برخوردار باشد.

شرکت آهن فراز با نوآوری در طراحی درب‌ فلزی و همچنین استفاده از پروفیل‌ها و صفحات فولادی مرغوب در ساخت درب‌های فلزی، علاوه بر تولید سازه‌ای ایمن، درب‌ زیبا با انواع طرح‌های متنوع ارائه می‌نماید.

ابعاد و اندازه درب حیاط

با توجه به اینکه درب‌ها در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی ساخته می‌شوند، تعیین ابعاد آن‌ها با توجه به نوع کارایی اهمیت می‌یابد. به عنوان مثال درب‌ فلزی حیاط که وسایل نقلیه (از جمله خودرو و موتور سیکلت) از آن‌ها عبور می‌نماید، بزرگتر از درب‌های نفر رو است.

رنگ درب حیاط

انتخاب نوع پوشش درب‌ فلزی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا اولین لایه محافظتی درب فلزی در برابر زنگ زدگی و خوردگی، همین پوشش رنگی می‌باشد.

طرح درب حیاط

با توجه به اینکه درب‌ها نقش به سزایی در زیبایی نمای ساختمان دارا می‌باشند، انتخاب درب فلزی با طرح و نقش مناسب، همراه با حفظ امنیت می‌تواند به بهبود جلوه بصری نمای ساختمان کمک نماید. از این رو شرکت آهن فراز با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از ماشین آلات صنعتی، درب فرفروژه مدرن و درب لیزری با کیفیت طرح‌های متنوع ارائه می‌نماید.

میزان تولید درب فلزی

قطعاً مشتریان به سمت خرید کالاهایی جذب می شوند که در بازار، بیشترین فعالیت را دارند. در این مورد مسأله برندینگ اهمیت پیدا می کند. خوشبختانه در مورد درب فلزی شرکت آهن فراز در تهران، این مسأله به صورت کاملاً حرفه ای اجرا شده است.

مدل های درب آهنی
مطلب پیشنهادی برای شما!

سلیقه های شخصی در تولید درب آهنی

اکثر مشتریان هنگام خرید کالا، علایق و سلیقه های شخصی خود را در نظر می گیرند. به این ترتیب، کالایی می تواند موفق باشد که طراحی آن با تمام سلیقه ها هماهنگ بوده و نیازها اکثریت مشتریان را مرتفع کند. انواع درب فلزی شرکت آهن فراز در تهران با طرح های منحصر به فرد و زیبا، نشر مخاطبان زیادی را با سلیقه های متفاوت به خود جلب نموده است.

البته لازم به ذکر است  در زمان سفارش درب آهنی بهتر است قفل های کمکی را نیز چاشنی کارکرده تا امنیت ورودی ساختمان دو چندان شود. درب فلزی و درب حیاط در تهران تولید شرکت آهن فراز قابلیت نصب انواع قفل و لولا و یراق آلات متفاوتی بر روی درب فلزی و درب حیاط استفاده کنید.