نرده آهنی

نرده و حفاظ برای امنیت جان و مال شما طراحی و ساخته می شوند، از دیگر کاربرد های نرده آهنی می توان به عنوان حفاظ در مزارع و باغ ها برای تقسیم و تفکیک زمین اشاره کرد.

نرده آهنی ظاهر بسیار زیبا با استفاده از متریال های مختلف می توانند داشته باشند . که نـرده آهنی ساخته شده در راه پله از ماندگاری بالایی بر خوردار می باشند و برای امنیت راه پله ساختمان مناسب می باشد. نرده آهنی به صورت نرمال به رنگ خام آهن ، سیاه رنگ می باشند ولی به دلیل خاصیت رنگ پذیر بودن آهن ، می توانیم نرده آهني را در مدل های مختلف در انواع رنگ ، مانند رنگ طلایی و نقره ای ، رنگ آمیزی نمود. نرده آهـنی را در داخل منزل و هم در محیط خارجی منزل نصب نمود.

از آنجایی که آهن در شرایط طبیعی دچار زنگ زدگی خواهد شد، لازم است نـرده آهـنی راه پله با راه و روش سخت کردن آهــن، در برابر زنگ زدگی، مقاومتر نمود. ساخت  نرده آهنی در هر دو طرف راه پله ضروری می باشد و بهتر است در قسمت پرتگاه از یک ردیف نرده آهـنی در و هندریل آهنی در قسمت دیوار راه پله ، استفاده کرد. ارتفاع نرده آهني راه پله ، در حالت معمول بین 80 الی 90 سانتی متراست. قیمت نرده آهني راه مقدار آهـن استفاده شده در اتصالات ، طرح موردنظر و اندازه محل تعیین می شود.به دلیل انعطاف پذیری آهن برای ساختن نـرده آهني به صورت منحنی مشکلی نخواهیم داست در انواع حالات قابل ساخت می باشد. مبلغ ساخت نرده آهني براساس متر مربع محاسبه خواهد شد.

نرده آهنی

نرده آهـنی

مزایای نرده آهني

نرده آهنی دارای مزایای زیاد می باشد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرده آهنی قابلیت رنگ کاری دارد.
 • استحکام نرده آهني خیلی بیشتر از سایر نرده ها می باشد.
 • تولید نرده آهني در انواع طرح های روز صورت می پذیرد.
 • نرده آهـنی قابل استفاده در انواع دکوراسیون های کلاسیک و فانتزی می باشد.
 • نرده های آهـنی با دوام هستند ،زیرا مانند چوب ترک نمی خورند و دچار خوردگی نمی شوند.
 • ایجاد طرح های شخصی با این موارد امکان پذیر است.
 • هزینه کم تعمیر و نگهداری بزرگترین مزیت نرده های فلزی است. پاک کردن با یک پارچه مرطوب تنها چیزی است که برای تمیز کردن نیاز دارد.
 • با استفاده از پوشش قدرت می توان عمر نرده های آهني را ۲۵-۳۰ سال افزایش داد. این بدان معناست که مجبور نیستید هر چند سال یکبار برای جایگزینی آنها هزینه کنید.
 • نصب و راه اندازی نرده های فلزی آسان است که هزینه ساخت و ساز را در مقایسه با گزینه های جایگزین کمتر می کند.یک نرده از جنس استنلس استیل ، آهني یا آلومینیومی ،پس از نصب ،  جذابیت و ارزش زیبایی را به ملک شما می بخشد.
نرده آهنی

نرده آهـنی

انواع نرده آهنی

 1. بوته
 2. خاری
 3. سر نیزه
 4. حفاظ نامنظم
 5. ستاره ای
 6. شعله ای
 7. درختی
 8. خوشه ای
درب حیاط آهنی
مطلب پیشنهادی برای شما!

قيمت نرده آهني

قيمت نرده آهني راه مقدار آهن استفاده شده در اتصالات، طرح موردنظر و اندازه محل تعيين مي شود. به دليل انعطاف پذيري آهـن براي ساختن نرده آهني به صورت منحني مشكلي نخواهيم داشت در انواع حالات قابل ساخت مي باشد. مبلغ ساخت نرده آهني براساس متر مربع محاسبه خواهد شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم